Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha emésztettség...

Mit jelent, ha emésztettség vizsgálatnál pozitív eredménye lett a labornak?

Figyelt kérdés
Volt emésztettség vizsgálatom(székletből),azért csinálták,mert fogytam több,mint 10kg-ot(azelőtt is elég alultáplált kinézetem volt,bár ez valószínűleg genetikai,mert nagyim,anyum is ilyen vékony volt).A lényeg,h nagyon jó étvágyam van,és sztem többet is eszek az átlagnál,de ennek ellenére csak fogyok.Most megálltam már egy ideje 43kgnál(21éves lány vagyok,170cm,eredetileg 54-55kg voltam).A leleten a cukornál,vmilyen rostnál,zsírnál több csillag is volt.Ez mit jelent,mire utal?Az orvos nem mondott rá semmit(szó szerint),miután a vérképem jó lett.Lehet ez idegességtől v egyáltalán mitől?
2009. dec. 12. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Magándokihoz kellene elmenned, az talán segítene. Kezdetnek mondjuk gasztroenterológushoz. utána meg diatetikushoz, ő tudna tanácsot nyújtani.
2009. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!