Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Porc vagy Daganat? Normális...

Porc vagy Daganat? Normális vagy Helytelen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves férfi vagyok...és észrevettem hogy(szebben nemtudom körül írni) az adamcsutka felett,tehát az ádamcsutka és az all súcs közt érzek valami keményet,ami olyan mintha még az ádámcsutkához tartozna,és közvetlen felette van,talán egybe is van,de nagyon zavar mert sn tudom mi az...lehet hogy én görcsölök rá és csak most figyeltem fel rá,de az oda kell??:) porcos tapintású és egyenetlen de mégis szabályos..valaki esetleg tudja miről beszélhetek?örülnék ha valaki segítene,orvoshoz nem akarok menni...2 hete volam mandulagyulladás miatt,és már akkor is éreztem,de nem szolt érte...ha baj lenne biztos észrevette volna(azt gondolom)de viszont sokszor tényleg zavar mert nemtudom hogy az még az ádámcsutka része vagy nem!?

2014. márc. 4. 08:15
 1/3 Napsugar11 ***** válasza:

Szia, alternatív daganatterápiával foglalkozom, de így látatlanban nem mernék állást foglalni én sem... Az orvos nem biztos, hogy a látvány alapján észrevenné, mert nem arra figyel. A véleményem az, hogy amit érzel az normális, nem tartom valószínűnek, hogy daganat lenne, de ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor annyit javasolnék, hogy azt figyeld, hogy nem változik-e a mérete.


Ha elkezd kiemelkedni, akkor mindenképpen le kell küzdened a félelmedet és el kellene menni egy orvoshoz. Viszont ne nyomogasd, és próbálj meg ne állandóan rettegésben élni, mert az biztosan nem fog segíteni az általános állapotodon. Inkább lásd meg az élet szép oldalát, legyél boldog, és ne aggódj állandóan!

2014. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elképzelhető hogy a nyelvcsontot érzem??
2014. márc. 6. 13:27
 3/3 anonim válasza:
Talán azért elképzelhető, mert az pontosan fölötte van? :o
2014. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!