Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennem kell urológushoz és...

Mennem kell urológushoz és fogorvoshoz is alkalmassági papírért, mert börtönőrnek jelentkeztem. Ezeken papírokon ugye nem lesznek rajta egy esetleges korábbi műtétnek okai. Stb?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

okai szerintem nem írják rá,de hogy műtöttek az igen.Meg az egészségügyi kartonod is diszkréten kell kezelniük,tehát akárki kezébe nem kerülhet.


Elég nagy hül yeségnek tartom hogy urologiai,és nőgyógyászati vizsgálatot kérnek a rendőri,katonai munkákhoz.Ha se x iparban dolgozik valaki azt megértem,hogy kérnek papírt,de a többi melónál nem.

2014. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Továbbá érdekelne, hogy ezeken a vizsgálatokon majd x időközönként újra át kell esni miután ott dolgozom?
2014. márc. 5. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sokat nem tudok erről,de állítólag rendvédelmi szerveknél nőknél legalábbis évente kell nőgyógyászati szűrésről papír,így lehet hogy ott férfiaknál is kell urologiai.
2014. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!