Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszaka félálomban kajálok,...

Bozsikrisz kérdése:

Éjszaka félálomban kajálok, help?!

Figyelt kérdés

A dologhoz hozzátartozik, hogy van egy kis zabagép kutyám, aki mellettem alszik. Kb 1 éve rászokott arra, hogy éjszaka (éjfél körül) felkel, és addig morog, amíg én is felébredek. Ki akar menni a konyhába, hogy együnk 1-2 falatot, aztán mehetünk is vissza aludni.

Nem fogom őt kitiltani a szobámból, és nem is rá haragszok. Én rontottam el, hogy hagytam, hogy ez a dolog rögzüljön benne.

És nagyon zavar, hogy félálomban nem tudom kontrollálni a gondolataimat, és már én is szinte vágyok rá, hogy egyek... Sajtot, ropit, nutellát, tésztát, joghurtot, ami éppen van. Nem vagyok kövér, nem az a bajom, hogy elhízok, de tudom, hogy ez nem jó, nem normális dolog.

Mit tegyek, hogy tudjak magamnak megálljt parancsolni? Ez 1-2 órával fekvés után történik, amikor a legmélyebb álmomból kelek fel. Ha a fejem kitisztulna, akkor rászólnék a kutyámra, és nem lenne baj, de így nem megy :'(


2014. márc. 5. 20:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!