Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beszorult volna a levegő?

Beszorult volna a levegő?

Figyelt kérdés
Vasárnap délután óta érzem úgy a bal mellkasomnál mintha belenne szorulva a levegő. Kicsit utána olvastam, hogy mi lehet ez, olyanokat találtam amik jellemzőek rám például : bordaközi idegbecsípődés - rossz testtartás, stressz okozhatja. Mivel nagyon sokat gépezek, ezért a rossz testtartás az pipa és a stressz pedig az volt, mivel nagyon felcsesztem magam 1 játék alatt és lehet, hogy meghúztam volna? Bal oldalamon aludni se tudok, akkor szúr/fáj a legjobban ha kicsit görnyedten, de kifujom az összes levegőt. Nagy levegővételnél is érzem kicsit, de csak amig beszivom a levegőt. Sőt néha annyira elgyengül a fájdalom, hogy nem is érzem. Heti 3x járok konditerembe, ebből hétfő-szerda-péntek, hétfőn például egyáltalán nem éreztem, azt is hittem, hogy elmúlt de aztán megint éreztem ezt a fájdalmat. 18 éves vagyok, suliba is járok ott is egésznap az a görnyedt ülés. Lehet az idegbecsípődés a rossz tartás miatt?

2014. márc. 6. 19:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!