Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyetemről kiiratkoztam...

Egyetemről kiiratkoztam december elején, de TB-sek szerint meg október végén. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Társadalombiztosítás elvileg a hallgatói jogviszony megszűnésétől 45 napig van, december 04-én kiiratkoztam, és azt mondták az egészségügyi pénztárban, hogy december 16-ától kell fizetnem. Miért van ez, mit tudok tenni?

2014. márc. 6. 23:07
 1/2 anonim válasza:
Miért iratkoztál ki? Meg kellett volna várnod míg kirúgnak nyáron, így addig lett volna TB-d, diákod meg októberig.
2014. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert átmegyek másik egyetemre szeptembertől, nem akarom pazarolni az állami féléveimet (Ez egy szomorú tény, hogy ezzel gazdálkodni kell). Másrészt meg vidéken volt, koliból is elmentem, így letudtam azt is. De ez lényegtelen most.
2014. márc. 6. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!