Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek van valóságalapja...

Szerintetek van valóságalapja annak, amit édesapám mond?

Figyelt kérdés

Múltkor, vagyis nem csak múltkor, hanem már többször említette nekem azt, hogy én pontosan olyan lettem, amilyen ő fiatalkorában lenni akart. Ez azt jelenti, hogy például ő egy kicsit magasabb akart lenni, én magasabb lettem, neki vékony volt a lába, és vastagabbat szeretett volna, az enyém vastagabb, izmosabb lett, aztán neki ilyen gyenge, szőkés volt a szemöldöke, nekem pedig már most sötét, és dús, pont olyan, amilyet ő szeretett volna, mert az a férfias. Aztán az, hogy ő szégyellte azt, hogy még 16 éves korában sem nagyon volt szőr az arcán, nekem pedig már most (14 évesen) megjelentek, és 2-3 hetente borotválni kell.


Ezeken kívül volt még pár dolog, amit elmondott, de szerintem elég ennyit leírnom.


Működhet ez így szerintetek? Volt valami, amit nem szeretett magában, és a genetika ezt kialakította úgy, hogy az ő utódja (én) olyan lett, amilyet valójában ő jobbnak talált, akart. Az elmondása szerint igen.


Elég nagy szerencse lenne, ha mindez véletlen egybeesés, de gondoltam megkérdezem itt, hátha akad valaki olyan, aki hozzád tud szólni, és érti is azt, amit mond. :)

(Lehet, hogy gáz amúgy, de foglakoztat a téma, szóval előre is köszönöm a választ...)



2014. márc. 8. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A genetika nem az, amit az ember akar, mert tetszik neki. Az, hogy a vágyai valóra válnak, vagy megteremtette azt, az egy spirituálisabb megközelítés. Az igazság meg ott lehet, hogy anyukádra hasonlítasz jobban, akit apukád választott. :)
2014. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Ha a genetikára lenne ráhatásunk, mindenki szuperhős lenne. Én is nagyon szeretnék repülni tudni, emberfeletti intelligenciával bírni, és egy pillantással ráégetni a hülye főnökömet a falra, de nem hinném, hogy a gyerekem ilyen lesz. Véletlen egybeesésről van szó.
2014. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés, mivel amit leírsz, az az emberiség folyamatos tökéletesedését jelentené. Például nem hiszem, hogy az én anyukám azt akarta, hogy csúnya lány legyek, de hát az lettem :) Tényleg biztosan nem ő akarta. Nagyon jóban vagyunk :P
2014. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 9. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!