Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van esély a gyógyulásra?

Van esély a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
A nagymamám 71 éves cukorbeteg és fekély alakult ki a lábán aminek következtében vérmérgezése van (kezdeti szakaszban). Hétfő óta van kórházba elvileg jövő héten vágják a làbát. Sajnos 2 napja hasmenése van, bekakil pelenkàzni kell. Nagyon le van gyengülve. Van esély arra hogy az amputáció és a hasmenés elmúlása után jobb lesz az àllapota? Meggyógyulhat még?

2014. márc. 8. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a dokik amputálják a lábát, akkor azt azért is teszik, mert van esély rá, hogy jobb lesz az állapota...most, h le van gyengülve és, ha a korát is nézzük, ezek szerintem természetes tünetek neki, szóval tessék bízni nyugodtan benne, h jobban lesz.
2014. márc. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: sőt a bizalmat, hitedet ezekben a dolgokban sose veszítsd el!
2014. márc. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, van. Abszolut. Az a amputáció és az antibiotikumos kezelés,a legtöbb esetben szerencsére megoldja az ilyen állapotokat.
2014. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elmondhatatlanul kőszönöm a pozitív váladzokat. Adja a jó Isten hogy így legyen... próbálok bízni....
2014. márc. 9. 09:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha meg tudják csinálni akkor holnap műtik... Ma romlott az állapota, félrebeszél azt hiszi hogy otthon van ez valószínűleg a vérmérgezés tünete. Nagyon aggódok érte....
2014. márc. 10. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Szurkolunk! Írj majd,hogy mi van vele!
2014. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írok....
2014. márc. 10. 19:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudták műteni, mert leállít a veséje.... De bízok legjobbakban, meg kell gyógyulnia!
2014. márc. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!