Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 130-140 kozotti a vernyomasom...

130-140 kozotti a vernyomasom egy ideje, mennyire rossz ertek ez? A per jo 75-82 kozott van.29/F

Figyelt kérdés

Altalaban a nap elejen alacsonyabb es nap vegere elofordul hogy 140 kore vagy picit afele szokik. Pulzusom 65 koruli.

Voltam vervetelen januarban de semmi negativumot nem mutatott ki. 1-2 eve meg 125 korul volt, mennyire normalis ez?


2014. márc. 10. 13:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem dohanyzok, tulsullyom sincs. Csak tejes kavet iszok abbol is egyet egy nap. 1 evre visszamenoleg rendszeresen sportoltam, mostanaban sajnos mar ritkabban. Nem ertem miert lett magasabb.
2014. márc. 10. 13:34
 2/3 anonim ***** válasza:
140/90 a high normál felső határa. Egyébként egy mérésből nem lehet levonni messzemenő következtetéseket. Ha a 24 óráson, ahol 5 percenként automatikusan méri a gép, kiértékelik a dokik és ha azt mondják, hogy magas akkor az magas. Addig meg ha zavar látogass el a háziorvosodhoz, persze megméri és ha nincs 160 legalább, le se fogja szarni...
2014. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Nem faj a fejem, csak megakarom elozni, hogy ennel is magasabb legyen par ev mulva.

Csupam megszeretnem elozni ezt. Egyebkent furcsa mert sok zoldseget eszem es viszonylag keves hust. A koleszterin szintem megis picit magas ezt mutatta ki a vervetel. Nem igazan ertem.

2014. márc. 10. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!