Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire százalékolhatnak le...

Mennyire százalékolhatnak le ennyi betegséggel? Mire számíthatok? Érdemes bele vágnom?

Figyelt kérdés

Epilepsziám van 8 éve 3 féle nyugtatót szedek plusz gyógyszert. Maximum 2 nap korán kelés és rohamom lesz., Érszükületem is van gyogyszert szedek rá és infuzios kezelésekre járok., Alacsony vérnyomásom van. , Immunologiai leletem nem egészen jó. Vashiányom van. A gerincem lumbálták. Kötött maradt. ráadásul egy csigolyával több van ami miatt nem tudom terhelni mert akkor napokig fekszek. Izületi gondjaim is vannak. Fiziko teráiára járok vele. Köszvényem is van de szerencsére az még csak kezdetleges. A könyököm kifordul mert meglazultak egy törés miatt az izületeim. Műtétre várok vele.

Nem tudok fizikai munkát végezni. Hamar kimerülök. És rohamom lesz. Nem vesznek fel sehova munkára a betegségi miatt. 20 éves vagyok és nem tudom mit tehetnék. Ha elinditanám a leszázalékolást vajon mennyit kaprhatnék erre? hány százalékot?érdemes belevágnom?

ui:Katalin


2009. dec. 14. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

20 évesen ennyi betegséget összeszedni! Véleményem szerint ilyen fiatalon nem kéne ilyenen gondolkodni. Valahogy a gyógyszereidet lekéne cserélnek vitaminokra, hisz a problémáid felét simám megoldhatnád őket vele.

Bőszen ajánlom Dr. Lenkei Gábor vitamincsomagjait. És sürgősen keress fel egy dili dokit is. Ennyi testi tünet csakis a lélek betegségéből adódhat!

És ezt tiszta jó szándékból mondom!!

2009. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már sokszor váltottunk gyogyszert és probálkoztam vitaminokkal is de semmi hatása nem volt.- Voltam pszihologusnál is. Hidd el mi is erre gondoltunk hátha ő tudna segíteni. de sajnos ez van. A családomban ezek a betegségek mind előforulnak. És örököltem őket. Probálok egészségesen élni, étkezni , nem iszom alkoholt sem. Ithon nyugodt környezet van teremtve nekem. Boldog párkapcsolatban élek. Tehát dili dokira nincs szükségem ahogy te fogalmaztál. Minden rendben van nálam lelkileg. csak ez a sok betegség sajnos ez a baj... az orvosom ajánlotta a leszázalékolást. csak félek belevágni. Lehet neked hihetetlennek tünik ennyi betegség de ez igy igaz...még mindig jobb mintha öngyilkos akarnék lenni vagy ilyesmi.... nem vagyok se örült se bolond....csak tanácstalan. epilepsziát érszükületet és ezeket nem lehet vitaminokkal kezelni.. :D szép is lenne... hidd el akkor nem tölteném minden 8 dik hetem a korházba rohamokkal....ha valaki tudna nekem a kérdésemre válaszolni nagyon megköszönném....
2009. dec. 14. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia nagyon sajnalom,hogy ilyen beteg vagy, es egyutt erzek veled,egy fiatal nonek nem szabadna ilyen betegnek lennie,nem ezt erdemled! Igazandibol egyaltalan nem tudnal dolgozni ilyen betegen.Mindenkeppen leszazalekolnanak ebben biztos vagyok es a leheto legtobb segelyt kapod meg abban is biztos vagyok, mivel ezek a betegsegek teljesen elhatarolnak attol ,hogy belevagj dolgozni,mivel ezek a betgsegek megakadalyoznak a normalis eletviteltol!Vagj bele mindenkeppen, mivel kell a penz anelkul nem tudsz boldogulni!Jobbulast kivanok neked:egy 21eves lany(szomatizacios zavarral)Jobbulast neked, Es Kellemes Karacsonyi Unnepeket(rosszulletek nelkul)pusz
2009. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Neked is Kellemes Karácsonyi ünnepeket és remélem sikerül majd jobb életet élned. Te is nagyon fiatal vagy és nem könnyű a te betegséged is...Jobbulást neked és köszönöm a válaszod ....
2009. dec. 14. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok!

Nos, ha így állunk akkor én is az előttem lévőkkel értek egyet.

Viszont ha csak 20 éves vagy mindenképp keresni kellene egy otthon végezhető munkát mert nem élhetsz életed végéig ebből a pénzből.

Kellemes ünnepeket kívánok! És remélem a régi év elvesz tőled néhány betegséget, hogy az új már jól teljen! :)

2009. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!