Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csak akkor érzem jól...

Ha csak akkor érzem jól magam, mikor algopyrint veszek be, akkor az azt jelenti hogy gyógyszerfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
Régóta fáj a fejem, szédülök, zúg a fülem, nagyon ver a szívem, félek, hangokat hallok, rémeket látok, a legkissebb zajtól is halálra rémülök, nincs kedvem semmihez, de ha beveszek egy algopyrint, akkor semmi bajom, minden jó, nevetek, mindenhez van kedvem. Ha pedig nem veszek be semmit, akkor az előbb leírt tüneteim vannak. Akkor ez azt jelenti, hogy gyógyszerfüggő lettem???

2014. márc. 10. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínű. Kérj orvosi segítséget, fokozatosan történő leszokáshoz.

Am mennyi kell ebből a vacakból 1 nap?

2014. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Változó, valamikor elég fél szem is, valamikor meg 2-3
2014. márc. 10. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Az algopyrin nem okoz függőséget. Valami pszichés probléma lehet ez nálad. Pszichológushoz/pszichiáterhez fordulj, és lehetőleg gyorsan, mert az algopyrin úgy ki fogja nyírni a gyomrodat, hogy nem igaz.
2014. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De az orvos és a szüleim nem hiszik el, hogy valami nincs rendben, már többször is voltam háziorvosnál, mindig azt momdja hogy ki vagyok merülve, akkor már azt is mondta, hogy korommal járó hormonális váltkozások, meg a múltkor felírt valami antibiotikumot vírusra az állandó fejfájás miatt, elszedtem, de semmi, csak az algopyrin segít, de nem képesek belátni, hogy valami bajom van. És a szüleim nem engedik, hogy elmenjek pszichológushoz, mert szerintük csak feleslegesen nyavajgok. Mindig ezzel a szöveggel ráznak le, hogy 'Nekem is elég bajom, mégsem nyavajgok'!

Egyébként 16/F.

2014. márc. 10. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
10%

3as: ez komoly? :D :P Minden gyógyszer okozz függőséget!!!

Kérdező: mindenképpen lásson doki!!!

2014. márc. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba az algopirin szedést...legközelebb szarul leszel más nem lesz hívj ügyeletet...esetleg ne házi orvoshoz menj, hanem pl. sotéra tini ambulanciára és ott kérj segítséget.
2014. márc. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!