Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A ti gyerekorvosotok milyen,...

A ti gyerekorvosotok milyen, kedves szülők?

Figyelt kérdés
Írjátok meg az orvos nemét, körülbelül az életkorát, tulajdonságait.

2014. márc. 16. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Már felnőtt vagyok,gyerekem nincs.De amikor én gyerek voltam a dokinő 38- 40 éves lehetet,amit utáltam,amúgy kedves volt,de ilyen téren nuku tapintat.


Na amit utáltam sok volt a beteg és kettesével hívta be a gyerekeket szülőstől.Na egy 8-10 éves lány már mellesedhet és nem hiszen hogy egy idegen felnőttnek,más szülőjének,aki akár férfi is lehetet,és akár kis fiút is oda hívhattak látnia és hallania kellene hogyan is vizsgálgatnak.


Annyira sokan nem voltunk hogy ne várhatot volna kinnt a kedves másik szülő.Aztán kb 9-10 évesen szóltak ezt nem kellene,mert elég megalázó.


Női orvosaim voltak.De ha fiú gyerekről van szó akkor egy idő után ha jönnek kínosabb vizsálatok(mert annyira divatott csinálnak ebből) jobb ha férfi az orvosa,ahogy lánynál is ha intim területet érintő vizsálat lenne oda is úgyebár női orvost hívnánk.A gyerek igényét kell figyelembe tartani,számára mi a jó,ki a jó.

2014. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mienk olyan volt, hogy megkérdezte, mi a gyerek baja és milyen antibiotikumot írjon fel rá. Amikor visszavittük, megkérdezte, meggyógyult-e a gyerek. Szóval szerintem nem is ő kezelte a gyereket, hanem én, ő csak receptet írt és beutalót. A világ legkönyebb szakmája az övé.
2014. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én gyerekként írok, 17 éves vagyok. Amióta az eszemet tudom ugyanahhoz a doktornőhöz járok. Igazából nem tudom, hány éves, 50-55 körül lehet talán, de fogalmam sincs. Fiatalos. Nagyon rendes, kedves, én egyszerűen imádom. Látszik rajta, hogy törődik a betegekkel. Most nem rég tőle függetlenül volt egy műtétem, amiről csak később szerzett tudomást (mármint a műtétről és az azt megelőző vizsgálatokról is,) és rögtön bekért minden leletet, hogy megnézze, mi van velem. Mikor tavaly novemberben elkaptam egy olyan vírust, hogy három-négy napig állni nem tudtam a szédüléstől és folytonos hányásról, akkor is kérte, hogy akár este, a mobilján hívjuk fel és tájékoztassuk arról, hogy hogy vagyok.


Mindig mosolyogva fogad, segítőkész, a jogosítványhoz az alkalmasságit is nála fogom elvégezni.


Szóval én csupa jót tudok róla mondani, eddig semmi olyan nem történt, ami miatt panaszkodnom kellett volna rá. Korrekt, megbízható.

2014. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már írtam és két gyerekdokim is volt,az egyiket már le is írtam, másik is igaz kedves volt,de tapintat ott sem volt azon a téren hogy esetleg már van némi szeméremérzete a gyereknek is,igaz hál istennek ő már más szülőt és gyereket nem hívott be vizsgálatnál,de kamasznál azért tapintatosnak kellene lenni,csak annyira és addig vetkőzön le amennyire éppen szükség van,ha meghallgatja a felső testet oké vegye le a felsőt,de utána semeddig sem tart azt visszavenni,egy vérnyomás mérésnél nem kellene levetkőzve lenni.


Alaposság kérdése is érdekes mindig is nyomor beteg voltam kis kamaszkorom óta,csak annyi volt hogy ne egyen sóson kívül mást,ha elkapott az elég rendes hasmenés amit előtte szorulás előzött meg,és igyon teát,sosem nézték meg hogy mi áll a háttérbe,milyen étel állhat a háttérbe.

2014. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!