Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez asztma lehet?

Ez asztma lehet?

Figyelt kérdés

Nehany eve kezdodott, hogy kb. 1 mp-es fulladasnak nevezheto dolog jott ram idokozonkent, ekkor nagyon nem is foglalkoztam vele. Mostanaban viszont egyre surubben csinalja ezt, legfokeppen mikor futok, tornazok vagy epp izgulok valami miatt. Ez meg nem minden.. kb. az 1 mp-es fulladasokat egy szivdobbanas kiseri. Nehany hete pedig rendesen befulladtam, a mellkasom es a felett elkezdett szoritani es ez egymas utan ketszer megtortent..De ekkor nem igzultam semmi miatt(epret mostam, tehat renelem ertheto hogy semmi okom nem volt izgulasra se semmi masra)Ekkor nagyon megijedtem. Masnap bementem a haziorvoshoz, aki elkuldott kardiologiara,ahova jovohonapban megyek.

Valakinek van esetleg hasonlo tapasztalata vagy tudja , hogy mire szamitsak???

17/L



2014. márc. 18. 17:25
 1/1 anonim válasza:
Tudom hogy keson irok... De szerintem ez nem asztma hanem szivbetegseg! Az uncsimnal is hasonlo tunetek leptek fel es az orvosa mondta hogy ez sajnos szivbetegseg!
2014. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!