Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Asztmások, válaszolnátok egy...

Asztmások, válaszolnátok egy kérdésemre?

Figyelt kérdés
Azért merem feltenni ezt a kérdést, mert anonim az oldal, ezért kérlek titeket, hogy őszintén válaszoljatok. Az asztmás megbetegedés pszichés okokra vezethető vissza, ezt bizonyára tudjátok. Milyen atrocitás ért titeket, amiért kialakulhatott nálatok asztma vagy esetleg gyomorbántalmak?

2013. dec. 15. 15:54
 1/4 anonim válasza:
100%
nálam semmi ilyen pszihés dolog nem volt. örökletesen kaptam.
2013. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos... kicsi koromban édesanyám olyan követelményeket állított elém, aminek nem tudtam megfelelni, de később rájött, hogy én nem ő vagyok miniatűrizált változatban. Amint rájött, hogy ezzel ő nem tesz nekem jót, változtatott a nevelési módszeren, és azóta semmi bajom. Az asztma mint lelki tényező mindenféleképpen, az anya gyermek kapcsolatra vezethető vissza.

Gyomorbántalom az örökletes... és sajna rásegítettem dohányzással...:(

2013. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de az tény, hogy a stressz vagy izgalom fokozhatja a tüneteket. Én örököltem, de kiskoromban volt olyan, hogy annyira izgultam valami miatt, hogy befulladtam.
2016. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem kiskoromban elhagyott az apám...

nem tudom, hogy ez váltotta-e ki az asztmát, de már több mint 15 éve asztmás vagyok

2018. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!