Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok és mostmár...

14 éves fiú vagyok és mostmár szeretnék elkezdeni hasizomra gyúrni. úgy kb. napi 50 felülésre gondoltam. Szabad nekem már ezt csinálni? Egészséges?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár 200-at is, csak szabályosan csináld, hogy ne tedd tönkre a gerinced és a derekat. Ne teljes felülést, hanem a derekadat végig szorítsd le és kb. a lapockádig terjedően emeled fel a felsőtested. A lábaid legyenek behajlítva a talajon.
2014. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy szabad, ettől nem lesz semmi bajod :)


[link]

2014. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze 50tol nem mesz a falnak.
2014. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. márc. 21. 07:46
 5/6 anonim válasza:

Más gyakorlatokat is lehet egyébként csinálni hasra, amik más és más részét mozgatják meg a hasizomnak.

Pl:

http://www.youtube.com/watch?v=YSmo3b69yEE

2014. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasizomra még jó a lábemelés csak kezdetben elég nehéz én fociztam is elötte de igy is beletelt 3 hónapba mire látszodtak a kockák de ne csak hasra edz hanem az egész tested én a calistenicset csinálom ami annyit tesz h szabad testsúlyos gyakorlatok. Vannak jó könyvek is mint a fegyencdzés 1,2 jó gyakorlatok vannak benne de a súlyzós gyakorlatok fikázását nem kell figyelembe venni benne az csak marketing duma.
2014. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!