Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 kilótól szeretnék megszabadu...

7 kilótól szeretnék megszabadulni, persze nem koplalással hanem egészséges étrenddel. A sport amit ki gondoltam a futás, és az ugrókötelezés ez jó? Vagy ajánlotok még valamit?

Figyelt kérdés
Mennyit fogyhatok kb egy hét alatt?
2010. jan. 14. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Egy hét, egy kiló. Ez nem megterhelő a szervezetnek.

Ha esetleg nem látsz a kilók számában változást, akkor sem kell megijedni, lehet, hogy stagnál vagy az izomtömeg változik. A ruháidon fogod inkább észrevenni a változást. :)

Sok folyadék, felesleges szénhidrátok elhagyása (cukor, üdítő, cukrászsütemények, édességek, fehér kenyér). A magas cukortartalmú gyümölcsöket is érdemes mellőzni egy darabig.

Sovány hús, hal, párolt zöldség, gyümölcs, joghurt, ásványvíz v. zöld tea, korpovit keksz, túró, teljes kiőrlésű vagy rozskenyér reggel.

Sok szerencsét! :)

2010. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb, ha a mérleget hanyagolod, válassz egy olyan ruhát, ami most kicsi rád, pl nadrág, amit nem tudsz begombolni. Azon jól fog látszani a fogyás. :)


Futás helyett a napi 40-60 perc gyors tempójú sétát ajánlom. :)

2010. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy valami rendszeres sportot elkezdj. Enni meg ugyanugy egyél, és már igy is hogy nem eszel máshogy is fogyni fogsz. :)

Szobabickli, dvd-s torna, kocogás, ugrálókötél (nem valami jó a bokádnak...) Lényeg hogy heti 3-4 alkalommal csinálj valamit 1-1.5 óráig.

Sokkal könnyeb kövér embernek fogyni mint aki csak 1-2kg szeretne. Én pl 57 kg vagyok és 55kg szeretnék lenni, de nekem tuti hogy nehezebb lesz leadni ezt a 2 kg mint neked a 7-et. :) Valami pozitiv neked amire gondolhatsz.

Sok sikert!

2010. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!