Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel gerinc-csigolya bántalma...

Mivel gerinc-csigolya bántalmaink vannak a férjemnek és nekem, vettünk egy BIOMER BASIC pulzáló mágneses matracot. Sajnos, nem hogy segitene, teljesen lenyomorodtunk tőle. Alig tudunk menni. Van-e valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kb. négy hónapja használjuk, előirás szerint, pontosan.Amikor egy-egy hét szünetet tartunk, akkor érezzük, hogy jobb, de nem olyan, mint a matrac előtt, pedig akkor sem volt jó az állapotunk.

#matrac #BIOMER
2014. márc. 21. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hülyeséget veszel, akkor nem csodálkozz, ha nem használ, hanem árt.


Dobd ki és vegyél normális, jó minöségü martacot, és ne ilyen értelmetlen vacakot.

2014. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az üzeneted, sokat segitett ! Meg tudnád mondani, melyik a nem vacak ?
2014. márc. 22. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan, ami NEM csodavalami, hanem normális bútorüzletekben kaphatóak.
2014. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tapasztalatról nem tudok beszámolni, de ha lehetne kérdeznék valamit ezzel kapcsolatban. Baráti tanácsra meglévő bajaink/deréktáji gerinc fájdalmak, magas vérnyomás, cukorbetegség/ enyhítésére éppen egy ilyen készüléket keresgettem a neten amikor elolvastam véleményedet és emiatt teljesen elbizonytalanodtam. Lehet, hogy csak a kereskedők próbálnak minél többet eladni ebből a termékből, és valójában nem is hatásos pl. gerincfájdalmakra?
2014. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!