Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik szerintetek a leszázal...

Létezik szerintetek a leszázalékolással kapcsolatban ilyen dolog?

Figyelt kérdés

Voltam az Orvosszakértői Bizottságon I. fokon. II.fokon, 35% illetve 36% lett az egészségkárosodásom. Fellebbeztem a Munkaügyi Bíróságon,majd elküldtek Igazságügyi Orvosszakértői vizsgálatra, ennek eredménye 42% lett.A Budapesti NRSZH beavatkozott, nem fogadta el az Igazságügyi Orvosszakértői véleményt, amely 42% lett.Létezik olyan ., hogy még egy igazságügyi szakértői vizsgálatot rendelnek el?A cél érdekében, mert pert akarnak nyerni, ezt világosan leírták, a beteg ember jogai nincsenek sehol, az sem hogy egy éve ellátás nélkül vagyok. Szép törvények igaz?

Ha valaki tudna tapasztalatból erre válaszát nagyon hálás lennék.Köszönöm előre is.


2014. márc. 21. 19:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!