Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt?

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja kezdődött, hogy sokszor felébredek éjszaka arra, hogy a hátamon fekszem, felhúzom a jobb lábam, begörbítem a nagylábujjam és totál elzsibbad. Közben hülyeségeket álmodok, míg így tartom a lábam, és az egésznek van egy ilyen hányingerkeltő érzete, mintha valami szörnyűség lenne bennem, valami üldöz, de nem is akarok előle elmenekülni, majd felébredek és a kezemmel kell kiegyenesítenem a lábujjamat, annyira elzsibbadt. Ha reggel is erre ébredek, egész nap bennem marad ez az érzés, és akárhányszor véletlenül begörbítem a lábujjamat, felerősödik ez, és hányingerem lesz.


Nem érzem jól magam mostanában, sőt igazából sosem voltam rendben, de nem is vagyok ilyen önpusztító, az alvás mindig megnyugtatott, még a rémálmok sem tették tönkre azt a képet, hogy az ágyikó a legbiztonságosabb sziget. Nem értem az egészet. Valaki volt már így?


2014. márc. 23. 01:07
 1/2 anonim válasza:

Érdekes tünetek, ha nem javul akkor keress fel szerintem egy orvost, ezeket a tüneteket, mond el neki.

Lehet neurológiai gond, esetleg ha túl sok stressz ért, az egyik megjelenési formája ez is lehet. Orvost azért javaslom, de alternatív gyógymódok, nyugtató, elalvást segítő teát innék lefekvés előtt a helyedben.

2014. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igyekszem elalvás előtt megnyugodni, meg iszok teát is, hátha változik. :)

2014. márc. 23. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!