Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok állandóan megfázv...

Miért vagyok állandóan megfázva, és mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés

Kormálisan fel szoktam öltözni, ennek ellenére December óta nem telt el úgy két hét hogy ne fázzak meg. ÉS teljesen sosem múlik el mert mindig fújom az orrom vagy egy hétig a többi tünet elmúlása után, és ahelyett hogy az is elmúlna, ismét beteg leszek. Ráadásul egyre jobban, mert én nem nagyon szoktam lázas lenni de 2 hete már hőemelkedésem volt mikor meg voltam fázva, ma pedig 38,6os lázzal orrfolyással és köhögéssel keltem. :/

Mi okozhatja ezt és mit lehetne tenni ellene?


2014. márc. 23. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy az immunrendszered kellene erősíteni.

Vitaminokkal,sokszor szívj friss levegőt,mozogj tudatosan többet.

Az is lehet,hogy kiszárad az orrnyálkahártyád/sérülékenyebbé válik/(mert száraz a levegő ott ahol tartózkodsz)és úgy könnyebben bejutnak a bacik a szervezetedbe.

2014. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Divica válasza:

Állandó megfázásként lehet értelmezni a tavaszi időszakban egy fel nem ismert allergiát is… De persze adja magát a gyengébb immunrendszer, vagy labilisabb lelki állapot, ahol az ember óhatatlanul könnyebb zuhan össze, betegszik meg.

Szóval jöhet a pollenekre egy allergia vizsgálat, egy kis immunerősítés vitaminokkal, + sokat lenni a levegőn, némi testmozgás és viszlát borúlátás, jöjjenek a pozitív gondolatok. :)

2014. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!