Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős fejfájásra mit ajánlotok?

Erős fejfájásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hetek óta rohadtul fáj a fejem, van olyan, hogy 4-5 quarelin is kell, hogy elmúljon. Gondolkodtam kodeinben vagy valami gyengébb kis dózisú/gyengébb(a szakszerűtlen fogalmazásom miatt nem kérek hideg zuhanyt, nem vagyok gyógyszerész) ópiátban(pl. vicodin, no-spalgin) de arról meg azt látom, hogy az pont, hogy fejfájást okozhat. Ti mit ajánlotok?
2014. márc. 23. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hetek óta tartó, erős fejfájásra én orvost javasolnék!

Ugyanis nem véletlenül fáj az, valószínűleg valami kiváltja és ha a kiváltó ok meg van szüntetve, akkor a fejfájás is meg fog szűnni.

Mert amit most csinálsz, az csak elfedése a problémának, aminek meg semmi értelme. Csak hozzászoksz szépen a fájdalomcsillapítókhoz, amitől meg aztán már meg sem tudsz szabadulni.

2014. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert a quarelint loptam... Látta doki és ötlete sincs mitől lehet. Ilyesmiket mondott, hogy stressz meg, a bagótól amire igaz, hogy könnyű megoldás lenne a leszokás de a jelenlegi idegállapotommal meg is gyilkolnék valakit ha nem kapnám meg a napi füst adagomat.
2014. márc. 23. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:

És milyen orvosnál voltál?

Fejfájás ambulancián szakorvosnál? Csináltak teljes kivizsgálást?

Mert ha csak szimplán a háziorvosnál voltál, akkor menj el szakorvoshoz!

Ha nem csináltak teljes kivizsgálást, akkor meg csináltass!

2014. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam de tudtommal neki az a dolga, hogy ha talál valamit ami arra utal, hogy komoly gond lenne tovább küld. Mindenesetre ha magától nem műlik el ahogy a doki mondta egyértelmű, hogy kivizsgáltatom de addig is kell valami ami tompítja.
2014. márc. 23. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!