Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rákaptam a drogokra, időben...

Rákaptam a drogokra, időben leálltam. Ezután mi a teendő? (több lent)

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy az, hogy én drogokhoz nyúljak az sose fog megtörténni.

Eléggé stresszes időszakban vagyok, és még csak 17 éves vagyok.

Nem foghatok mindent a családi háttérre, de közre játszik, mint az is, hogy hülye bandába keveredtem, aki rávittek az egyéb drogokra. Két hét után leálltam, viszont ez miatt képtelen voltam bemenni iskolába, lógtam.

Hétvégén rájöttem, hogy elég volt, befejezem.

Nem akarom elcseszni a sulit, és az életemet sem. Keddtől bejárok suliba,és nemet mondok minden sz*rra, és a bandát is kerülöm.

Csak ma osztályfőnök a nagyszüleimet hívta fel, akikkel egészen pici korom óta feszült a helyzet.

Igazából ők mindig is tiltottak mindentől, amikor sokáig nem is voltam balhés alak. Diszkókba életembe ha voltam 5x, mint máskor a korosztályom elmegy minden hétvégén.

Csak a barátomhoz akartam átmenni általában, nála lenni, és ha mentem hozzá akkor is, félve kellett mennem mert mindig morgolódás volt.

Mindenért idegeskednek, szóval a helyzet velük feszült. Nekik nem mondtam a drogot, viszont anyunak igen. Ő megért, és mondta, hogy beszélgetünk majd még erről, és elvisz egy drogoshoz, aki elmondja mi mindennel jár a drog.

Tudom, hogy hibáztam, és nem is akarom másra fogni. Időben leálltam, de mit tegyek?

Mamámék szerint a barátom visz bele a rosszba, amikor ez abszolút nem igaz, ez teljesen más banda.

Barátom pedig jelenleg mérges rám, természetesen jogosan, de nem szeretném őt sem elveszíteni, mert ő is közre játszott, hogy "leálltam."



2014. márc. 24. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó akkor most összefoglalom: beleszívtál egy füves cigibe, esetleg bekaptál egy fél tablettát, azt még nem hívjuk drogosnak, rájöttél, hogy nem jó ez az irány és abbahagytad, nagyon jó, innentől kezdve csak azt nem értem, hogy mi a kérdés. Abbahagytad, pont, nem érzed magad rosszul, tehát nem vagy függő, csináld szépen a dolgodat tovább.
2014. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tarts az irányt amit akarsz. legyél te a magad ura. se a nagyszüleid, se a szer. csináld amit a céljaidhoz vezet. és ne magyarázkodj magad miatt.
2014. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Armin Porter válasza:

Senkinek nem árt meg a fű. Esetleg kicsit kitágul a látásmódod. Ami valljuk be megtörtént, hiszen rájöttél arra,hogy neked nincs szükséged drogokra. 2 hét után max. akkor vagy drogos ha az amit fogyasztottál ópium származék.(ópium, morfium, heroin) Kipróbáltam szinte az összeset 18 éves koromra kivéve az ópiátokat. Engem a kíváncsiság érdekelt, hogy minek milyen a hatása. Nem mondom mindig tudtam mit szedek be, de van 1 pont amikor ez nem érdekel, csak hasson. Akkor válsz drogossá.

Anyud ne vigyen el igazi drogoshoz, mert kedvet kapsz a végén hozzá.

2014. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Armin Porter válasza:
Annyi még a továbbiakhoz, hogy akassz le egy olyan példaképet, aki nem drogozik és sikeres az életben. Ne keresd,hanem lásd meg benne önmagad. Tanulj tőle és sajátítsd el azt a módszert amivel te is példaképpé válhatsz majd.
2014. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!