Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülbelövés, már 2 hónapja, és...

Fülbelövés, már 2 hónapja, és még mindig szagot áraszt a helye, ha megmozgatom a fülbevalót. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Heti többször van fertőtlenítve betadinnal, megmosva vízzel. Fájni nem fáj, gennyezni sem gennyedzik, egyszerűen csak büdös egy napra rá miután ki lett tisztítva. De nem is kicsit.

Nem tudom, számít e, de mellesleg 2mm-s fültágító van benne, már alapból ez lett belőve.



2014. jan. 5. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet bepallik ott. Ha nem szűnik meg akkor orvos, o vesz mintát és kiderül, hogy fertozes-e.
2014. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyulladt és gennyes...a betadine NEM sebfertőtlenítő vagyis NEM kenjük bele a sebbe, mert nem oda való...patikában adnak sebfertőtlenítőt és gyulladáscsökkentőt (pl octenisept és tetrán)
2014. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ki is hangsúlyoztam szerintem, hogy nem gennyedzik, és lehet hogy nem írtam le, de ebből meg a többiből következtetve, nem is gyulladt. Csak szagos.


Kérlek, legközelebb olvasd el a kérdést apróbetűs részét is, és csak azután válaszolj.

2014. jan. 15. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!