Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy lehet ebből...

Mit tegyek, hogy lehet ebből "meggyógyulni"?

Figyelt kérdés
7-8 éves lehettem, amikor nem bírtam ki hazáig és bepisiltem. Azóta állandóan elmegyek pisilni mielőtt elindulnék valahova azon gondolkozom, hogy ott ahova megyek, mikor, hol tudok elmenni wc-re legközelebb és érzem is kell, de valójában nem kell, csak mert állandóan erre gondolok és emiatt. De hiába próbálom, nem bírok másra gondolni. Pisilés után kb 20 perccel kezdem el érezni azt, hogy kell. Ha otthon vagyok vagy olyan helyen ahol tudom, hogy bármikor el tudok menni, ha kell, akkor nem érzem ezt az ingert. Mit tegyek, hogy lehet ezt leküzdeni?
2014. márc. 27. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha rájössz mondd el nekem is. :)

Én anno nem pisiltem be, csak már nagyon fájt. Ezért 36 éves korom ellenére mindig elmegyek pisilni mielőtt elindulok valahová, vagy ha indulás után 10 perccel megállunk tankolni, akkor újra elmegyek, mert ha eszembe jut, akkor hiába pisiltem 10 perccel azelőtt, újra olyan mintha nem bírnám tovább tartani.


Szóval nincs recept. Próbáltam már leküzdeni, nekem nem ment, így beletörődtem, hogy ahogy eszembe juttatják, /férjem szokott szórakozni velem amióta tudja, hogy miután pisiltem és lefeküdtem, megkérdezi, hogy nem kell-e./ akkor én újra megyek, mert annyira kell onnantól kezdve, hogy nem tudok elaludni.

2014. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment, nekem is egy rossz élmény után alakult ki. Barátnőmnek pszichológus segített.
2014. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:(
2014. márc. 27. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!