Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 éves lány vagyok, világ...

Fatii kérdése:

20 éves lány vagyok, világ életembe féltem a sötétben. Mindíg amikor sötétben vagyok félek, hogy jön valami rabló, vagy valami gonosz teremtmény. Rettenetesen félek. Hogyan tudnék ebből meggyógyulni?

Figyelt kérdés
vagy gyilkos, vagy betörő, vagy szadista és megtámad, vagy épp csak zombik jönnek felém vagy szellemek,vagy bármilyen gonosz lény de a lényeg h bántani akarnak
2012. jan. 11. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hogyan tudnék ebből meggyógyulni?


Kevesebbet drogozzál...

2012. jan. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
20 évesen lehetne annyi eszed hogy zombik nincsenek, nahmeg annyi, hogy a mindig az rövid i. Persze amúgy meg nem kell félni a sötétben. Csak az van ott ami világosban is. Szóval inkább akkor kell félni ha valaki más idegen is van ott. Az ő fejébe nem látsz bele, de ha csak te vagy ott nincs mitől tartani.
2012. jan. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ölelj meg, ha félsz. :)

Amúgy pszichomókus!

2012. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez általában egy ösztönös reakció, de le lehet győzni. Nekem hosszú időbe került, míg megszabadultam a fóbiámtól, de megérte, mert már TV nélkül is el merek aludni :D Tudatosítsd magadban, hogy alaptalan a félelmed, mivel csak azért parázol, mert nem látod, "mi van ott". Ez még közel sem elég indok arra, hogy félj :) A sötétség azért van, hogy végre egy jót aludhass - nekem ehhez hasonló szlogenek, mantrák is segítettek. Mondogass ilyeneket magadban, és barátkozz meg vele.
2012. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek valószínűleg pszichológiai oka van. Lehet, h történt már veled pl. gyerekkorodban rossz, a sötétben és félsz, h újra megtörténik.
2012. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért az első két válaszadónak annyi telik, hogy beszóljon egy segélykérésre.....

A többi embernek nagyon köszönöm válaszaikat, kitalálok valami szöveget és megpróbálom a módszered:)

2012. jan. 11. 19:02
 7/8 anonim válasza:
Én csak a szellemektől félek és ez a fóbiám okoz/t elalvás előtt eléggé sokszor gondot!De ha a párom velem van megnyugszom!:P 20/F
2012. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen, az én párom nekem is sokat segít. nem nagyon hagy egyedül a sötétben:)
2012. jan. 13. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!