Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet meghalni?

Milyen érzés lehet meghalni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogja neked megmondani senki, ugyanis nem jött vissza egy ember sem :)
2014. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En megmondom. Nagyon ijeszto es felelmetes. Abban a pillanatban raebredsz h neked veged es nem tehetsz ellene semmit. Nagyon szar. :)


Mar sokszor almodtam h meghalok. Ha eloben csak ugyanilyen szar, mar az is eppen eleg.

2014. márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
67%
Ezernyi módja van hogy megtapasztald ezt az érzést. A felettem szóló meg baromságot írt. Annak ilyen csak a halál aki görcsösen ragaszkodik az élethez. Ha érdekel milyen a halál kezdj el kutakodni a neten és találsz majd olyan spirituális módokat mik gyakorlásával megtapasztalhatod az érzést. Egyáltalán nem szar, és még csak nem is félelmetes. 24 vagyok, többször megtapasztaltam már és az eredménye csak az hogy marhára nem félek már tőle, sőt ha valamelyik rokonom, ismerősöm meghal, akkor se úgy siratom mint mások. Nem fáj, mert tudom hogy jó helyen vannak.
2014. márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Doctor zsozso válasza:
MIT AZ IMÉNTI ÍRT AZ A VALLÁSOS HÜLYESÉG... ki a fene tudná hogy jó helyen vannak és én megkérdőjelezném azt ia hogy "többször" átélte...
2014. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 homo ludensz ***** válasza:
Nagyjából 4-5 fázison mész keresztül ha ágyban párnák közt halsz meg. Az biztos hogy legutoljára a hallásod szűnik meg.Ezen én is kicsit elcsodálkoztam mikor hallottam egy hospitál szervezetnél dolgozó hölgy beszámolóját. Egymást követően leállnak a szerveid s vele az érzékek mint funkciók de a végén általában minden elhunytnak végtelen nyugalmat látsz az arcán.
2014. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nagyfater ***** válasza:

Ez sok mindentől függ, legfőképpen a halál módjától. Hirtelen halál esetén egy pillanat az egész - olyan, mint amikor valaki elveszti az eszméletét, csak éppen többé nem tér magához. Brutális sérülés esetén, ha az ember az eszméleténél marad - hát, abba jobb nem belegondolni....


A halálba torkolló betegségnek egész szakirodalma van. Általában négy stádium van: az elutasítás, a félelem, küzdelem ellene, végül a beletörődés, sokszor a halál kívánásával együtt. Rákbeteg apámnál végignéztem mind a négyet. Az utolsó fázisban megnyugodott, és békével, méltósággal távozott.


A halálba készülő magába fordul, és zavarja, fárasztja a a kapcsolat a külvilággal, ezért a látogatónak nem szabad megsértődnie, ha a halálos beteg pár perc után elküldi. Később a tudata egyre jobban beszűkül, és nem csak a testi, de a szellemi funkciói is fokozatosan leállnak. Hogy ezzel együtt belülről valójában mit érez, mit gondol, azt persze csak akkor fogjuk megtudni, ha odakerülünk...

2014. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Láttam néhányat... SZAR!
2014. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem rokonom kapott agyvérzést, de majdnem hogy 100% vissza tudták hozni, rehabilitálni. A szerencséje az volt hogy Olaszországban kapta és nem itt! Az orvosok megállapították hogy míg a padlón feküdt hajnalban halál közeli állapotba került. Sokat kérdeztem hogy abból ő mit fogott fel. Azt mondta hogy egy szürkeséget látott meg egy ajtót (nem volt előtte semmi ehhez hasonló) és nagyon nagyon unatkozott.. várta hogy történjen valami, de eközben mégis nyugalmat érzett, mert nem gondolkozott semmin. Sem azon hogy ő most veszélyben van, vagy hogy mi történik épp vele. Nem gondolt senkire sem, csak volt és semmi több.
2014. ápr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én már megszoktam.Többször is átéltem a halált a kántör-sztrájkban.
2014. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!