Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan működik a háziorvos...

Hogyan működik a háziorvos választás?

Figyelt kérdés
Jól tudom, hogy bármelyik körzetbe mehetek, de az orvos mondhat nemet is, ha nem az ő körzetében lakom? Sajnos még szinte egyáltalán nem ismerem a várost, de annyit látok, hogy az én körzetemben már a váró sem úgy néz ki (tisztaság szempontjából), ami nekem tetszene. Elég vinnem a TB kártyámat, vagy kell valami más is? A papírjaimat nekem kell elkérnem az előző orvostól?
2014. márc. 29. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A papírjaidat kikéred az előző orvostól, majd szépen viszel mindent az új orvosodhoz, és beszélsz vele, hogy szeretnéd, ha ezentúl ő lenne a háziorvosod. Ennyi.
2014. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én másik kerületben választottam orvost, mint ahol papír szerint lakom, és semmi gond nem volt. Még a miértjét sem kérdezte meg. A kartonjaidat az orvos fogja elkérni a régitől. Nálam legalább is így volt.
2014. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!