Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőr alatti pattanás szerű...

Bőr alatti pattanás szerű valamik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 2 éve küzdök a homlokomon lévő betokosodott valamikkel, amik nem pattanások, mert a bőröm alatt vannak, nem begyulladt állapotban. Nagyon sok van a homlokomon, elég feltűnőek, és ha megnyomom akkor sárga valami jön belőlük, ami nem folyós hanem inkább szilárd állapotú. Ha pedig nem jön ki belőlük ez a sárga valami, akkor begyulladnak és utána lesz belőlük pattanás. Egyre rosszabb a helyzet, és most már az arcom többi részére is ráterjedt pár darab. Sajnos jobban nem tudom elmagyarázni, hogy mik ezek, mert még magam sem tudom. A bőrgyógyászom azt mondta, hogy hormonális alapon jöttek ki. Amit felírt rá, az viszont nem használt.... Kinyomás után idővel ugyanúgy visszatöltődnek, vagy még jobban is, így egyre csúnyább a bőröm. Nagyon sok mindent kipróbáltam már, remélem valaki tud valamit ajánlani, vagy esetleg van valaki, aki ugyanezzel küzdött és helyre tudta hozni a bőrét valahogy!



2014. márc. 30. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy jó bőrgyógyászhoz és ha nem tud segíteni, akkor egy alternatív belgyógyászhoz.
2014. márc. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* ...bőrgyógyászhoz és ha csak kortikoidokat tömne belém, akkor egy alternatív belgyógyászhoz.
2014. márc. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy hívják mitesszer, olvass utána.
2014. márc. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! :)

Nem tudom, aktuális- e még a dolog, de én is nagyon sokáig küzdöttem ezzel, nekem az arcom jobb oldalán kezdődött, és kb. 1 év alatt az arcom többi részén is megjelentek sorban. Természetesen nem bírtam ki, és nyomkodtam őket, aminek csak az lett az eredménye, hogy kis sebek lettek belőlük, majd mire a sebek teljesen eltűntek volna, megint kis puklik keletkeztek a helyükön. Voltam kozmetikusnál, ezerféle termékkel kísérleteztem és egy se vált be. Fél éve próbáltam ki a Manna termékeit, és bár az elején rondább lett az arcbőröm, mint előtte (a méregtelenítés miatt), mostanra már szinte teljesen eltűntek a kis bigyók, néha-néha rálelek még egy-kettőre, de ennyi. A bőrödtől függően válassz szappant és shea vajat is érdemes venni szerintem, valamint ami nekem a leghatásosabb volt, az az illóolaj, amit én arcgőzöléshez használok. És akkor itt van az, ami szerintem nagyon lényeges, ami nálam tényleg jelentős változást hozott; a GŐZÖLÉS, heti rendszerességgel. Most se tökéletes a bőröm de ezek a kis bigyók már tényleg szinte teljesen elmúltak.

Remélem tudtam segíteni! :)

2015. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!