Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Transznemű vagyok, tehát...

Transznemű vagyok, tehát nőnek érzem magam. Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Az egész életem szenvedés volt, pl: család, anyagi gondok, anyukám halála, apám természete stb. Csak most jutottam oda hogy talán ezen az identitás dolgon kéne gondolkoznom, mert előtte is annyi gndom vol..A családom nem is sejti rólam, azonkívül sose semmi szeretet, optimizmust nem kaptam tőlük. Aztán annyit mertem mondani nekik hogy egy meleg fiú vagyok, mondták hogy elfogadnak engem, de nem örülnek neki. Pedig a teljes igazat még így se tudják. Általános iskolában mindenki engem gúnyolt, míg középiskolában szerettek engemet. Elég gyakran bebeszéltem magamnak hogy férfi akarok lenni, amitől egyre jobban rosszabbodott pl a teljesítményem, tanulásom stb. Több öngyilkossági kísérletem is volt.

2014. márc. 31. 18:48
 1/3 Glam Maarco válasza:

Szia!

Én a Transvanillát javaslom Neked.

De ha gondolod írj privátban és segítek ha tudok :)

2014. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ftf1983 ***** válasza:
Maarco jól írja Transvanilla.
2014. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első lépésben a Transvanilla, ők tudnak segíteni hogy merre érdemes elindulni. Ez egy hosszú és költséges vállalkozás lesz, mivel a nagy részét a TB nem fizeti (kiv. méltányossági okokból).


Ha szeretnél hormont, azt vagy feketén lehet megvenni, 3x-os pénzért, vagy legálisan, ekkor el kell menni a pszichiátriára. (Klinikai szakpszichológus és pszichiáter, vagy két pszichiáter kell, plusz urológia).

2014. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!