Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez forduljak segítségért? 23/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez forduljak segítségért? 23/f

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és szűz. képtelen vagyok a csajokkal kapcsolatot kialakítani. soha nem csókolóztam. úgy érzem ez már azén koromban egyáltalán nem normális. hol találhatnék olyant, akivel megbeszélhetném az ilyenfajta problémáimat? félek, hogy soha nem lesz részem párkapcsolatban
2011. aug. 12. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Amúgy vannak hasonló lányok, csak rájuk kell találni. Sajnos őket nem találod meg a bulikban és szórakozóhelyeken, általában otthon vannak. Úgyh cselhez kel folyamodnod. Hátha ismersz valakit suliból / munkahelyről, aki ilyen, vagy kérdezd körbe az ismerőseidet. Utolsóként ismerkedj neten.
2011. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Külsőre meg vagy elégedve magaddal? Az a nyitja. Amíg magaddal nem vagy teljesen rendben, addig a kisugárzásod se lesz megfelelő.

Máskülönben mozogni kell emberek között. Ismerkedni akár srácokkal, akik mellett ott van a havercsaj, és ha már társaságon belül ismeritek meg egymást, az messze nem igényel olyan nagy lépést, mintha egy vadidegenhez kéne odasétálni h. csajozásba kezdj :)

2011. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
külsőre meg vagyok magammal elégedve. régebben dagi voltam, de lesportoltam a fölösleget. nincs annyi pénzem, hogy pszichológusra költsek, meg az mégis csak gáz , ha az ember pszichológushoz jár.
2011. aug. 12. 14:26
 4/15 anonim ***** válasza:

Itt van az orrod előtt az internet. Tele van önbizalomnövelő és önismereti anyagokkal. Szintén rengeteg cucc van kommunikációról, randizásról stb. Csak keresni kéne, itt van minden előtted. Kezdd egy bizonyos G-betűs oldallal.


Egy tipp kezdésnek:

[link]


Csak arra figyelj, hogy ne a pénzhajhász reklám maszlagot olvasgasd, hanem válogasd ki az érdekesebbeket.

2011. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz pszichológushoz járni, a különbség az oda járók és a nem járók közt annyi, hogy ők már felismerték, hogy van valami problémájuk, amit nem tudnak egyedül megoldani.


Ha nincs pénz, akkor meg tényleg a baráti körben kéne nézelődni.

2011. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

De nem gáz ám... ha lenne rá módom, és főleg pénzem, én elmennék, nem arról beszélek h. a helyedben, hanem én magam is szívesen kibeszélném ilyen olyan gondjaimat, szóval nagyon nem gáz az.

Másrészt a háziorvosod adhat beutalót.

2011. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nincs abban semmi gáz, ha pszichológushoz járnál, de valóban nagyon drága. van ingyen pszichológiai szolgáltatás is Magyarországon. de ha a külsőddel elégedett vagy (és nem érzed hogy a fiukhoz vonzódnál) esetleg, akkor nem dokinál kellene töltened az idődet, hanem lányok között.:) Semmi rossz nincs abban, hogy még nem volt kapcsolatod, szinte eddig még gyerek voltál. Nem mindenkinek van ebben szerencséje, és nem is kell korán megérni. Most azonban itt az ideje, hogy nyiss az emberek felé. Nem kell mindenáron becsajozni, hajtani a kalandot, vagy a szerelmet, csak adj esélyt a dolgoknak, hogy kapcsolataid alakulhassanak ki. Menj társaságba rendszeresen, építs barátságokat lányokkal, fiúkkal.

a népszerű Alkonyat regény Edwardja is csak Bellával veszítette el a szüzességét az esküvőjük után, (mellesleg több, mint 100 évesen...:)) Fel a fejjel, és sok sikert!

2011. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel még nem volt kapcsolatod senkivel és már 23 éves vagy ezért gondolom, hogy extrán rástresszelsz a csajokkal való ismerkedésre. Szerintem el kellene menned egy szórakozóhelyre, iszogatni és mikor már kellőképpen bátorra ittad magad, akkor odamenni csajokhoz. Ilyen helyeken elég könnyen el lehet jutni a csókig, tehát ennyivel is tapasztaltabb leszel és nem fogsz parázni azon, hogy vajon jól fogsz e csókolni, meg ilyenek.
2011. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na, de ha a kulsoddel meg vagy elegedve, minden rendben ilyen teren, akkor mi lehet az oka, hogy eddig nem tudtal becsajozni??


Csak mert ilyen esetekben az okokat kell megkeresni es fel kell merni, hogy miket csinaltal rosszul es utana konnyebb valtoztatni...

2011. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mi a horoszkópod?
2011. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!