Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1, maximum...

Hogyan tudnék 1, maximum 2cm-t nőni? 14/L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Te a magad akaratából sehogy.

Hányszor tesznek még fel ilyen kérdést, hogy hogy lehetne nőni??? Sehogy!

A testmagasság genetikai adottság. Semmivel nem lehet befolyásolni. Ha még nőni fogsz, akkor fogsz nőni. Ha már megállt a szervezeted a növésben, akkor a fejedre is állhatsz, akkor sem fogsz nőni.

Én magam 14 éves koromban értem el a végleges testmagasságomat. 160 cm vagyok. Hát, istenem, ez van.

2014. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Járj el úszni, de miért akarsz 1-2 centit nőni? :)
2014. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

14 évesen még simán növeszthetsz magadon, ha minden áldott nap elmész úszni egy-két órát. Hajrá!

Én is nő vagyok, magas, és annak idején jártam úszni.

Ja, és magasnak lenni nagyon jó! :)

2014. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért akarsz nőni még 1-2 cm-t?
2014. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"14 évesen még simán növeszthetsz magadon, ha minden áldott nap elmész úszni egy-két órát."

Ezen jót nevettem.:)

Elárulok egy titkot, ha nem úsztál volna soha a büdös életbe, akkor is ekkora lettél volna. Ugyanis valamelyik felmenőd, szülőd, nagyszülőd, bárki magas volt, te az ő génjeit örökölted és ezért lettél magas, nem az úszástól. Ha valaki genetikailag alacsony növésűre van "bekódolva", akkor napi szinten 3 órát is úszkálhat, akkor sem lesz magas.:)

2014. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Atyaisten, úszás mint a növekedés fokozója... Ez új! :D Ha ezt az orvosok tudnák!


Kérdező, nincs erre mód.

2014. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!