Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoláriumozáshoz krém?

Szoláriumozáshoz krém?

Figyelt kérdés
Már voltam szoliban 3x de nem az erősebbe járok hanem olyanba amibe kevesebb cső van. Van több anyajegyem is de nem azok a nagyok és kidudorodóak. Hol lehet olyan krémet venni amivel bekenhetem az anyajegyeket és védi? Mennyibe kerül? Mert ott ahova járok ott nem árulnak ilyen krémet.
2014. ápr. 2. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha bekenem csak az anyajegyeket 50 faktoros naptejjel az jó?
2014. ápr. 4. 17:35
 2/4 anonim válasza:

Olyan szolis krém nincs, ami az anyajegyet védi :/

Ami 5mm-nél nagyobb átmérőjű anyajegy és egy kicsit kidudorodóbb azt kend be naptejjel :) Ajánlani tudom a Dr. Kelen SunSolar krémeket :) Az illata nem a legjobb, de tartósabb és szebb lesz a színed :) a Dm-ben a kicsi kiszerelésűek 250-350 forint körül vannak :)

2014. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem merem magam bekenni szoli krémmel mert sokan mondják hogy foltosak lettek tőle..:)
2014. ápr. 23. 17:23
 4/4 anonim válasza:
Csak akkor leszel tőle foltos, ha nem egyenletesen kened be magad! :)
2014. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!