Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van közetetek olyan, aki...

Van közetetek olyan, aki rendszeresen keveset alszik? Hány órát?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek ettől magatokat?

2014. ápr. 4. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én éjjel 5-6 órát alszom, ébresztő nélkül,frissen kelek reggel 5-6 óra körül,11 előtt nem szoktam aludni,de tény,hogy szinte minden délután alszom 1-2 órát :)
2014. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hétköznap 4-5órát, pèntekre olyan vagyok mint a mosott szar
2014. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hardcoreman válasza:
Volt egy időszak mikor én is 4-5 órákot aludtam naponta. Reggeli 2 kávéval kezdtem. :)
2014. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor sok a meló (tervezés, dokumentálás) akkor hetekig napi 4-5 órákat szoktam csak aludni, de 1-2 óránként 10 percre lehunyom a szemem, fél órás ebéd szünet után még fél órát pihenek csukott szemmel. Akármilyen kevés az időm reggel és este 15-15 percet intenzíven futok. Ilyenkor a közérzetem jó, mert ha sok a túlóra a pénzem is jobb...:)
2014. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-6 órát alszom. Éjfél előtt soha nem kerülök ágyba. A reggeli kávém nélkül használhatatlan vagyok.

Megszoktam. Nincs vele gondom. Hétvégén szoktam azért kicsit pótolni a kimaradt alvásidőn. Akkor megvan a 8 óra.

2014. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból fáradtan, hisz ébredés után is fáradt szoktam lenni, egy ideje van ez így, kb. 4-6, de leggyakrabban 5h-t csak. Egyszer 17h ébrenlét után tudtam megaludni a 8h-t, ritkán jön össze, pedig ehhez voltam szokva.
2014. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sowilo ***** válasza:
Hétfőn, kedden 3-4 órát alszok, de volt, hogy le sem feküdtem, a többi napon megvan átlagosan a 6 óra. Nem túl jó, tudom...
2014. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!