Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek nagyon félek?

Mit tegyek nagyon félek?

Figyelt kérdés
Van 2 anyajegyem ,amivel ez elotti héten hétfon voltam orvosnál alíg két hete. Az egyiket ,ami a karomon van azt most hétfon megyunk levetettni. De van egy a nyakamon hátul ,amit félig meddig látok éd az pedig jobban zavar mert mindenbe beleakad vagy meg lesz sértve ahogy fésulkodok néha a fésu is. Nem nagyon szoktam látni csak az egyik felit de tegnap megnéztem mert ott tesin meg kaparták és láttam ,hogy a másik felin van ott egy olyan sétotebb potty az anyajegyemben nem tudom ,hogy korábban is e ott volt. :(

2014. ápr. 5. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni. Amikor mész a másikat levetetni, mutasd meg ezt is az orvosnak és mondd neki, hogy ha lehet vegyék le ezt is, mert sokszor beleakad a hajad.
2014. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem oda megyek levetetni elkuldott valahogy ,hogy vágják ki ott pedig papír nélkul nem veszik le. :/ Arra gondoltam ,hogy majd nyáron vissza megyek beszélek vele nem e lehetne levetetni.
2014. ápr. 5. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn mész levetetni a másikat, akkor vetesd le ott ezt is.
2014. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem lehet már egyszer leírtam nincs olyan papírom ,amin van orvos eloírás vagy mi ,hogy a másikat is vegyék le. Mert azt kifogja vágni és elkuldik olyan laborba ,ahol meg nézik ,hogy rákos e
2014. ápr. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!