Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bokámmal? (Kép)

Mi lehet a bokámmal? (Kép)

Figyelt kérdés

Nem szoktam cipőbe járni soha.

Ilyen már egy ideje.

Török ülésbe rendeszeresen ülök sokat egy-két éve.

És észre vettem hogy mindig erre a bokámra helyezem a súlypontom úgy ülök. A másik bokám nem ilyen.

Szóval ez attól lehet?

Nem fáj!

[link]



2014. ápr. 5. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a bokacsontod? Olyan mintha kidörzsölte volna valami.

Körömvirágkrémmel kend be Naponta többször.

2014. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen a bokacsontom meg ami bőr van rajta.

A töröküléstól lehet?

2014. ápr. 5. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem hordasz cipőt? mezítláb jársz? Amúgy meg ez nekem nagyon nem tűnik normálisnak. Mintha a csontod is jobban kiállna mint kellene. Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt elsőként. az meg hátha tovább küld ortopédiára.
2014. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy hogy sehová sem járok. Ha igen papucs vagy szanda.Cipő az évben egyszer volt rajtam.

Rendben akkor megnézezetem majd.

2014. ápr. 6. 02:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Őőő sehova sem jársz? Egész télen egyszer hagytad el a lakást? Ha nincs semmi eü problémád, akkor ez nem hangzik túl jól. Ha mondjuk egész nap törökülésben ülsz a szőnyegen, akkor bizony lehet a kidörzsöléstől olyan.
2014. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!