Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul emeltem fel egy nehéz...

Rosszul emeltem fel egy nehéz tárgyat és most alig bírok járni, fáj a hátam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2 éve volt hasonló problémám, akkor kb. egy hétig az ágyat nyomtam. Utána elmúlt.

Most megint előjött, igaz nem annyira mint anno.

Mit lehet tenni ellene?



2014. ápr. 6. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos nem alternatíva?
2014. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor elsőnek történt anno, akkor felíratott Fenistil gélt, hogy kenegessem. Meg mondta, hogy ha nem múlik akkor mennyek vissza. Mivel elmúlt azóta se látott emiatt orvos.
2014. ápr. 6. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
ha azóta se volt semmi gondod, akkor ugyanezt írná fel... pihenés, fenistil... több mint valószínű húzódás... ezzel nem fog semmit mást csinálni... esetleg fájdalomcsillapítót szedj még mellé, hogy kibírd míg rendbe jön :) persze ha nem javul pár napon belül akkor irány a doki...
2014. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csontkovács, gyógymasszőr, vagy rázd helyre magadnak valami nyújtón, vagy heverőn. Google a barátod.
2014. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A pihenés kezdi megtenni a hatását. :) Hason feküdve elég tűrhető a pihenés. Háton vagy oldalt fekve az borzasztó. Leginkább a felkelés jár nagy fájdalommal.


Nem akarok semmi tornát végezni mert félek, hogy megint vissza esek megint abba az állapotba ami nem kellemes...

2014. ápr. 6. 21:12
 6/7 A kérdező kommentje:

Mára már elmúlt teljesen, reggel még éreztem de most már semmi jelét nem érzem!!! :)

Kenegettem Fastum gélel meg Diclofenac 1% géllel, meg hason pihentem és ugyanígy is aludtam a földön.

Az is biztos, hogy soha többé nem fogok semmit hirtelen emelni mert nagyon nem jó érzés, hogy az ember alig bírj járni, mozogni.

Mindenkinek erőt egészséget!

2014. ápr. 7. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy gyógymasszőr csodálat tud tenni. Már kipróbáltam :)


Ne legyen rá soha szükséged :)

2014. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!