Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem rossz érzés olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem rossz érzés olyan pasival járni akit eddig mindenki kikosarazott? Nem mások véleménye miatt zavar, hanem az esik rosszul, hogy talán csak megalkuvás vagyok számára.

Figyelt kérdés

Megalázónak érzem magammal szemben, hogy olyannal járok akit eddig minden lány kikosarazott így talán csak azért van velem mert rajtam kívül senkinek sem kellett. Hogy legyen valaki. Nagyon rosszul esik ez a tudat, hogy esetleg csak beérte velem mert az "álomnő"-t nem kaphatta meg. És a mai napig róla álmodozik?! Nem tudom ezt feldolgozni. Hogy lehet ezt elfogadni, túllépni rajta?

Nem mindegy, hogy Téged akarnak, vagy csak beérik Veled. De honnan lehet ezt tudni? :(


2013. szept. 24. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyannal nem tudsz járni, akit nem kosaraztak ki, mert az már mással jár.
2013. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a srác nem olyan szerencsés, mint hiszi magát jelenleg. A lány paranoiája miatt újra egyedól lesz, pedig biztos nagyon szereti őt. Ilyen módon siklanak ki életek az önértékelési zavaros lányok miatt.
2013. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És honnan veszed, hogy ha egy olyan sráccal jársz, akit eddig nem kosarazott ki mindenki, hogy az nem csak "ha ló nincs, jó a szamár is" elvből van veled? Honnan tudod, hogy ha egy nagymenővel jársz, nem csak azért van veled, hogy párszor meghúzzon, aztán dobjon? Honnan tudod, ha egy szerencsésebb sráccal jársz, hogy annak pont te lennél a nagy Ő? Elvégre lehet, hogy neki sem te vagy élete szerelme, csak szimplán beéri veled. Ugyanígy semmi nem zárja ki, hogy mostani pasidnak tényleg te lennél a nagy szerelme.


Egyébként én a srácot jobban sajnálom, hogy csak egy ilyen lány jutott neki, aki ennyire sem tudja értékelni. Aki szinte már szégyelli.

2013. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsőkörben azt mondanám hülye vagy.

Mivel nekem szintén soha senki sem mondott igent, magamból kiindulva téged imádnàlak a legjobban.

Bármit megtennék, hogy beérd velem.

2013. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülye vagy. Mi a rákért vagy egyáltalán vele??
2013. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért vagyok vele mert megszerettem. Pont azért problémám a fenti mert félek, hogy ha jön még egy ilyen lány aki majd meglátja benne a szépet értékelni tudja, akkor engem elhagy az újért. Vagy az akiről titkon álmodozott (talán még most is) egyszer beadja a derekát és akkor szintén elhagy. :(

Én meg addigra már annyira bele leszek zúgva, hogy majd megint pórul járok.

2013. szept. 26. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindíg utáltam az irodalom órákat, de végre van haszna :-)

Rólad totál Csehov: a Csinovnyik halála jut eszembe.

Nem létezik a probléma, de addíg szórakozik míg létrehoz egyet, és megszívja....


24f

2013. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azért vagyok vele mert megszerettem. Pont azért problémám a fenti mert félek, hogy ha jön még egy ilyen lány aki majd meglátja benne a szépet értékelni tudja, akkor engem elhagy az újért. Vagy az akiről titkon álmodozott (talán még most is) egyszer beadja a derekát és akkor szintén elhagy. :(

Én meg addigra már annyira bele leszek zúgva, hogy majd megint pórul járok."


Hát ha olyan a srác mint én nem fog ott hagyni. Egy ilyen csodában nem hiszek aminek nőhöz van köze. Legutóbb 3 évet vártam egy lányra, igent mondott a randira, úgy éreztem én vagyok a legszerencsésebb ember a világon. Randi előtt egy nappal közli, hogy legyünk csak barátok. Na én azóta nem hiszek ebben. Másik, ha véletlen egy nő aki korábban kikosarazott és akarna valamit akkor is visszautasítanám ha az élete múlna rajta. Eleget csalódtam már a nőkben, hogy egy nőnek már csak egy esélye legyen nálam, meg tudjam értékelni azt az egyet, aki a hülyeségeim ellenére képes elfogadni.

2013. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!