Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg vagyok de a Betegkártyám...

Beteg vagyok de a Betegkártyámat nem találom, fogad az orvos?

Figyelt kérdés

Betegkártyámat nem találom sehol sem....Ha csak egy diákigazolvánnyal és személyigazolvánnyal megyek az elég lesz ugye?



17/F



2014. ápr. 8. 08:38
 1/5 gömbicica ***** válasza:

nem elég, mert taj kártya mindig kell.

társadalombiztositási kirendeltségre menj be, és mondd meg, hogy elvesztetted, csinálnak másikat.

anyagi vonzatára nem tudok válaszolni.

2014. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvost és kérdezd meg, hogy fogad-e, náluk a rendszerben benne van, hogy biztosított vagy-e, hátha elfogad.
2014. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben az évben már 2-szer beteg voltam, szóval elvileg benne vannak az adataim a gépbe nem???
2014. ápr. 8. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. 10 éve egyetlen orvos sem kért tőlem tb-kártyát.

Ha kell a taj-szám, tudom fejből, volt hogy bediktáltam, onnantól látták a nevem.

Háziorvoshoz ha bemegyek, kérdi a nevem, szül. dátumot, és már lát is a gépben.

De az előző háziorvossal is így volt, ill. az asszisztensével.

Ők nyugdíjba mentek, és az új doki sem kér kártyát.

2014. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elmentem a dokihoz és mondtam neki hogy otthon nem találtam a betegkártyámat és azt mondta hogy semmi baj mondjam a születési dátumomat és a nevemet. Hajfájás/hasmenés miatt kellett mennem dokihoz.
2014. ápr. 8. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!