Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás utáni sebekre Bepanth...

Pattanás utáni sebekre Bepanthen, hámosítás miatt?

Figyelt kérdés

Van értelme, gyorsabban gyógyulnak tőle az ilyen sebek?

Korábban tetoválás miatt vettem meg, de arra csak 1 hétig használtam.

Gyorsabban képződik tőle új bőr, vagy mit csinál pontosan?


2014. ápr. 8. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom a zsíros krémtől eldugulnak a bőr pórusai és begyulladhatnak, újabb pattanás, stb., én a helyedben csak lemosót használnék pl. oxy, a pattanások a zsíros bőrtől vannak, egy lemosó segít helyreállítani a zsírosodást, kitisztítani a pórusokat és a sebek is hamarabb gyógyulnak utána tudtommal.
2014. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klopusz ***** válasza:

Az első válaszolónak teljesen igaza van. Ne használd a Bepanthent, nem tesz jót.

Ha tudsz, menj el inkább bőrgyógyászhoz, ő tud felírni megfelelő szereket (lemosót, kenőcsöt, stb.), amik mindenféle adaléktól, illatosítótól mentesek, esetleg gyulladáscsökkentők is.

Én a lányomat vittem ilyesmi miatt, háromfajta kenceficét kapott, egy hét után láttam már rajta pozitív változást.


Remélem, segítettem.

2014. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindkettőtöknek, köszönöm.
2014. ápr. 8. 10:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Időközben utánajártam, ez a kenőcs lég- és nedvességáteresztő, ezért is ajánlják pl. nedvedző sebekre.

Nem tömíti el a pórusokat.

Az arcbőrömmel évekig jártam bőrgyógyászhoz, valamint az utóbbi fél évben voltam nőgyógyásznál, endokrinológusnál, fogorvosnál, ellergológusnál, és minden eredményem negatív, ők sem tudtak már sehova küldeni, fogalmuk sincs, mitől csúnya a bőröm, több időt, energiát és pénzt nem áldozok már orvosokra, ha nem tudnak segíteni.

2014. ápr. 11. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!