Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen kiütéseim lehetnek?

Milyen kiütéseim lehetnek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3-4 napban elkezdtek kiütések nőni a testem teljesen különböző pontjain.Olyanok mint egy kisebb szúnyogcsípés, és legalább annyira viszketnek is, csak sokkal hosszabb ideig. Eleinte a jobb combom belső felén meg a hasamon jelent meg 4, akkor azt hittem valami bogár volt csak. Ezután mind a két vádlim belső felén jelentkeztek, aztán a csípőmön, majd a bokám belső felé....most kb 20 van. Egyszerre csak egy testrészen viszketnek, de vagy 2 órán keresztül. Nem váladékoznak vagy hasonló. Ugyanazzal a mosószerrel mosok, mint eddig. elég higiénikusan élek, tudtommal semmire nem vagyok allergiás, nem régi vértesztem szerint minden tökéletes. Mitől lehetnek mégis ilyenjeim?? :(

2014. ápr. 11. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet rovarcsípés. Ilyen meleg tavaszi időben felélénkülnek a lakásban addig pihenő (esetenként a tapétán, ágymatracon megtalálható) rovarok, amelyek ugyan alapvetően nem "emberrel táplálkoznak", de annyira éhesek, hogy ilyenkor bizony harapnak.
2014. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, ha rovar, akkor a kis szemét 4 napja minden este előjön :P.
2014. ápr. 11. 18:31
 3/3 anonim válasza:

Szia. Most találtam meg a kérdésedet, én is ugyanezzel a problémával küzdök. Tudod már, mitől alakult ki? Neked milyen hamar múlt el? Voltál orvosnál vele?

Köszönöm, ha válaszolsz!

2014. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!