Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felemás a bordám. Kell ezzel...

Felemás a bordám. Kell ezzel valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Igazából szerintem nagyon régóta ilyen,nem emlékszek rá,hogy mikor "fedeztem fel". A bal oldal teljesen normális a jobb oldali felső része is rendben van,viszont az alsó mintha be lenne süllyedve (nem tudom,hogy kéne ezt elmondani). Szóval...kell ezzel valamit csinálni? (orvos még nem látta)


válaszokat előre is köszi:)



2014. ápr. 11. 18:29
 1/5 A kérdező kommentje:
/csak elől ilyen/
2014. ápr. 11. 18:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a lengőbordád :D:D
2014. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy problèma.Van aki pl. kiveteti a lengöbordàit,h karcsubb legyen.Ugyhogy szerintem nincs komoly bajod,hogy beljebb van.
2014. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jaaaa:DDDDD

amúgy engem nem zavar,kivetetni nem fogom,csak anyám már rágta a fülemet,hogy nézzek már utána:DDDDD

2014. ápr. 11. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a köldökömtől balra és kicsit feljebbi borda áll kicsit kijjebb. Anyámnak pl. nem tűnt fel mikor mondtam neki, csak azután miután megmutattam hogy hol. Szoval csak lehet nekem szúr szemet.
2014. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!