Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanasik ellen milyen...

Kicsilány 53 kérdése:

Pattanasik ellen milyen kenocs hasznal? A Garnier termekek szerintetek bejonnek? Nemetorszagba elek amugy es a kozmetikus sem tudom hogy hogy mukodik es mennyibe kerul?! 12/L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 11:44
 1/2 CastielART válasza:
Szia. Eloszoris menj el egy borgyogyaszhoz, nezze meg a borod, es majd o eldonti mi kell neki, nem muszaly egybol kozmetikushoz menni. Lehet feltud irni egy olyan dolgot, ami eltunteti oket, es felesleges a penzt kidobni kozmetikusra. Szemelyes ajanlatom(bar biztos nagyobb valasztek van kulfoldon mint itt) : zynerit nevezetu oldat. Borgyogyasz irja fel, emlitsd meg neki,es azonnal irja. 2-3nap alatt eltunteti a miteszereket, meggatolja a gyulladast, es a hegeket is szepen begyogyitja. Naponta 2x kell bekenni vele arcocskadat. Itt magyarba 1250-2000forint. Hiddj nekem, csak a borgyogyasz tud segiteni, nemkell ezt szegyelni, mindenkinek van pattanasa.enis ma mentem el hozza. Remelem tudtam segiteni, es rendbe jon az arcod.
2014. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod,nagyon sokat tudtal segiteni! :)
2014. ápr. 15. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!