Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen mértékben számít...

Ez milyen mértékben számít túlsúlyosnak? Mivel tudnék fogyni, ha félek az emberek előtt mozogni, illetve irtózom a kondi és fitness termektől?

Figyelt kérdés
164 cm és 44 kg vagyok. Lány.

2014. ápr. 12. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább kóros soványság.
2014. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

" 164 cm és 44 kg vagyok. "


-no comment-

2014. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés vagy kamu, vagy anorexiás vagy!

Ez a súly a magasságodhoz konkrétan kórosan sovány! Még vagy 6 kg plusz súly bőven rád férne!

Ha csak nem 44 kg helyett 74 kg-ot akartál írni. Mert akkor én kérek elnézést!

2014. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem vagyok olyan vékony, mint az anorexiás lányok, boldog lennék akkor. A combjaim és a hasam akkorák, mint hat emeletes ház.
2014. ápr. 12. 19:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Aha persze, menj pszichológushoz...
2014. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem pszichológusra, nem csak én, a környezetem is kövérnek lát. Nem csak beképzelem, sokan hangoztatják.
2014. ápr. 12. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te idióta vagy. Erre nem lehet mást mondani.

Jó lenne, ha legalább minket nem idegesítenél a baromságaiddal.

Szórakozz másokkal, ne itt.

2014. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 160 cm vagyok és voltam 44 kg. 14 évesen. És sovány voltam! Nem kórosan, de az voltam. És nem azért voltam annyi, mert fogyóztam volna, hanem mert bármit és bármennyit ettem, annyi voltam. Aztán mikor idősödtem, úgy többet ettem és hizlalóbbakat, mint amennyit mozogtam, amennyit a szervezetem felhasznált volna, így el is híztam magam. Nem rég fogytam le, most 56 kg vagyok. És most sem vagyok kövér, csak van fenekem, combom és van egy kis felesleg a hasamon. De túlsúlyos most sem vagyok! És nem is érzem magam annak! Akkor te, aki 4 cm-el magasabb vagy tőlem és több, mint 10 kg-al kevesebb, majd pont te vagy kövér! Hagyjad már! Ez igen is anorexia!!! De nem baj, majd ha leépül a szervezeted, kórházba kerülsz, esetleg meghalsz, akkor majd rájössz. Bár utóbbi esetben akkor már mindegy lesz!
2014. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról ha mersz, a leírtak alapján 10 emberből 15 azt fogja mondani, hogy sovány vagy, mint ahogyan én is.
2014. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, ez BETEGESEN kevés.

Itt senki nem fog további fogyásra semmilyen tanácsot adni neked. 164 kilóval nem szabad 40 kilósnak lenni, pláne feljebb.


Fordulj pszichológushoz, fogadd el magad. Ki fogod nyírni magad, ha erről még fogyni akarsz. Leáll a menzeszed, aztán a szíved is.

2014. ápr. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!