Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérnyomáscsökkentők, és a...

A vérnyomáscsökkentők, és a szív gyógyszerek befolyásolják valahogy a fizikai teljesítményt?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja, hogy miért lesz jobb, vagy rosszabb, kérem indokolja is meg

2014. ápr. 13. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én béta-blokkolót szedek. Olyan fáradtságot okoz, h élni nincs kedve az embernek, nemhogy vmit csinálni. Sajnos!!
2014. ápr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is bétablokkolót szedek, és a világon semmi bajom nincs. 28 éves vagyok, és még soha az életben nem voltam ennyire energikus, mint az utóbbi kb. egy évben (4 éve szedem)
2014. ápr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első időkben,ez kb. 2-3 hét) igen. Utána hozzászokik a szervezet magához a gyógyszerhez és a hatásához is,mert gyakran éppen attól érzik magukat "erőtlenebbnek",gyengébbnek a betegek,mert pl. magasvérnyomás esetén hozzászoknak a magasabb vérnyomás értékekhez és amikor a vérnyomáscsökkentő leviszi a vérnyomást,ezt úgy élik meg,hogy egy ideig rosszabbul,gyengébbnek érzik magukat. Sokan itt abbahagyják a kezelést,de ezt nem szabad,mert hiába nem érzi magát rosszul a szövődmények lehetősége fennáll.
2014. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy én fél éve szedem.És ami igaz, hogy nyugtatót is szedek még mellé, de mindkettő "nagyon gyakori" mellékhatása a fáradtság.
2014. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!