Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyakori szájkenéssel (szőlő...

A gyakori szájkenéssel (szőlő zsírral) tényleg baja lesz a számnak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 21:14
 1/5 anonim válasza:
Nem :) én mindennap kenem már kb 20éve és nincs semmi bajom.Egészen kicsi koromban az orvos ajánlotta mert mindig kirepedezett a szám.
2014. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én azt vettem észre hogy ha nem jót használsz akkor száradhat, illetve annyira hozzászokik hogy utána nem tudsz meglenni nélküle. nekem egyszer volt hogy melóba nem vittem magammal nem kentem 8 óráig és annyira kiszáradt, kirepedezett...nem is értettem.
2014. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én imádom az ajakápolókat. Régóta használom, igazi "függő" vagyok és nincs tőle semmi bajom.
2014. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

énis használom, naponta többször (de nem állandóan, csak amikor úgyérzem hogy kiszáradt), és anyám azt mondta hogy ne kenyegessem mert megvékonyodik a bőr, és cserepesedni fog vagy valami ilyet mondott :(

2014. ápr. 15. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:
igen lehet benne valami, azért is írtam én is, hogy ha nem használom akkor nagyon gyorsan kiszárad de én sem tudok vele mit tenni "függő" vagyok. 2es válaszoló voltam.
2014. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!