Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 1 hónapja volt egy egy...

Kb 1 hónapja volt egy egy éjszakás "kalandom" egy csajjal. Helyi fogamzásgátlóval védekeztünk és a végén benne mentem el. Később megtudtam másoktól hogy előttem pár csávóval volt sexuális kapcsolat, azóta idegesít hogy mit kaphattam el tőle?

Figyelt kérdés
Igazából semmi rendellenest nem vettem azóta észre magamon remélem nincs semmi bajom, de ez a AIDS-HIV dolog nem akar kimenni a fejemből. Ezekre mennyi esélyem van szerintetek?
2014. ápr. 16. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy elkaptál valamit. Talán nem is jön ki rajtad, de későbbi barátnőidnek, alkalmi partnereidnek továbbadhatod, szóval a közeljövőben mindenképp használj óvszert, és menj el szűrésre. Bizonyos betegségek csak lányoknál okoznak tüneteket. Ne aggodalmaskodj, csak menj el orvoshoz, majd megmondják, ha valami nem okés.

És a későbbiekben is mindenképp óvszer!

2014. ápr. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!