Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az embereknek a baja, azokkal a lányokkal akik részegen lefekszenek mindenkivel, meg bulikban? Az ilyenekre mindegyik azt mondja, hogy nem kéne.

Figyelt kérdés

Nem kéne csak 1 menetre, utána annyi.

Mi a baj ezekkel a lányokkal? Akik részegen, bulikban mindenkivel fölrtölnek, lefekszenek, minden részegnek hagyják, hogy fogdossa?


Mert miután lenne barátja, az nem tűrné, hogy más is fogdoshassa?



2013. júl. 16. 08:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem Facebook a csaj, hogy megosszam másokkal...
2013. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ilyen a társadalom, nincs velük baj, a legtöbb férfi is ilyen.
2013. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha sok ilyen lány lenne, aki részegen lefekszik velem. De azt veszem észre, hogy még részegen is anynira válogatósak, hogy kivel fekszenek le, hogy mindig hoppon maradok.
2013. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem baj, ribikre is szükség van. A baj az, h a többség ilyen, rendes lányok meg alig akadnak. Márpedig az ilyen ribik nem alkalmasak kapcsolatra, mert nem bírják ki, h ne ribiskedjenek.
2013. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy a 14+ éves lányok 95% ának van vagy 200 képe legalább a facebookon és mindegyik alatt minimum 50-100 komment és naponta kapnak 20+ üzenetet, hogy megdugnák őket, így tényleg van igazság abban amit mondasz, de engem akkor is mindig elhajtanak, mert nem vagyok helyes.
2013. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Egyrészt morálisan elítélendő. Igen, tudom, a kettős mérce meg stb, de ezt el kell fogadni, hogy így van. Azért sok lány (pl én sem) kezdene olyan fiúval, aki minden buliban más (esetleg több) lánnyal feküdt össze. Te meg mernél egy ilyenben bízni? Én nem mernék. Folyton attól félnék, hogy mi van, ha megint elmegy egy buliba, nélkülem, és akkor ott ugyanazt fogja csinálni, mint megismerkedésünk előtt. Mert megszokás. Mert neki úgy jó. Mert őt ne korlátozza semmi és senki. Mert neki ez kell. A változatosság, a kihívás, stb. Mert jó érzés annyi nőt megkapni. Sose tudnék benne 100%ig megbízni. Még ha ő próbálna is bizonyítani, nagyonnagyon sok idő kellene, hogy tényleg elhiggyem, csak én vagyok neki, senki más.

Szerintem a pasik ugyanezt látják a nőkben. Az egy dolog, hogy ezek a lányok általában szépek, csinosak, kitűnnek a tömegből (már amikor nem tömeggyártott Barbie-babákról beszélünk), és nagyon szívesen beállnának a sorba néha, arra a bizonyos egy éjszakára, hiszen amúgy is pasiból vannak.

DE! Egy párkapcsolat azért sok teljesen más dologra épül. Csomó belső értékre, bizalomra, stb. Csak szexre és vonzalomra nem lehet alapozni semmit. És az előbb említett bizalom az egyik legfontosabb az egészben. És igen, miután együtt vannak, alap dolog, hogy más ne érhessen hozzá a lányhoz (se a fiúhoz, mellesleg).

2013. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak a magad nevében beszélj szerintem, mert a legtöbb lány bizony odavan azokért a helyes srácokért, akik minden nap más csajokat vágnak gerincre. Tudom miről beszélek, ha ez nem így lenne, akkor az egyik helyes ismerősöm, aki csak a bulinak él és minden este full részeg, nem hozna fel az év 270 napján (kb annyit látom) vagy 80 lányt. Akik között vannak okosak is szép számmal. Az okos lányok is ugyanúgy belesétálnak a helyes pasi csapdájába és a nunikájuk ugyanúgy meg lesz dugva a helyes pasi farka által a legvégén.
2013. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sőt még a szüzies lelkész nőket is fel tudja csípni, akik nem akarnak férfit. (Már kettőt magáévá tett, holott előtte egyetlen pasinak sem adtak zöld utat). Ennyit az okos vagy szüzies, visszahúzódó lányokról. Én azt mondom, biztos sok olyan van, aki nem ilyen, de az is biztos, hogy csak a megfelelően helyes srác kell ahhoz, hogy ez az állapota megváltozzon és belemenjen a papás-mamás játékba.
2013. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az utolsó mondja. A férfiaknak olyan nő kell, aki minél kevesebb férfival volt. A nőknek pedig olyan férfi, aki minél több nővel.
2013. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 ASOT ***** válasza:
Miután már van barátja, teljesen egyértelmű hogy az a barát nem tűri hogy fogdossák. Ez értelemszerű nemde???
2013. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!