Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki alvás közben minden...

Ha valaki alvás közben minden nap álmodik az mennyire számít pihentető alvásnak? (Hallottam olyat hogy aki álmodik az piheni ki magát annyira mint aki alvás közben nem álmodik)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam, én is mindennap álmodok. Lehet,hogy nem ezért de nagyon ritka amikor tényleg kipihenten ébredek!
2014. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgytudom mindenki álmodik, csak sokan nem emlékeznek rá.
2014. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az is igaz a mit a második ír.

első voltam.

2014. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én azt gondolom hogy azért vagyok majdnem minden nap fáradt mert nem pihentetö az alvásom az álmok miatt

avval mit lehet tenni?

2014. ápr. 16. 15:35
 6/7 anonim válasza:
Én úgy hallottam, hogy mindenki álmodik amikor alszik. Ha mélyálomban van akkor nem emlékszik rá, ha pedig félálomba akkor emlékszik.
2014. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindenki álmodik minden éjszaka csak legfeljebb nem emlékszik rá. Egy ájszaka alatt sokszor álmodunk de még aki emlékszik is rá az is csak az utolsóra emlékszik általában. Én is álmodós vagyok de nincs problmám kialvatlansággal tehát nem hiszem hogy igy van, na meg tényleg mindenki álmodik minden éjjel emiatt sme lehet igaz. Az egy dolog hogy emlékszik-e rá vagy sem....
2014. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!