Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kihagyom 1 nap a gyógyszert...

Ha kihagyom 1 nap a gyógyszert 'berúghatok'?

Figyelt kérdés
Szóval esti vérnyomáscsökkentőt szedek 21 évesen és már hónapok óta nem tudok a társaságban a többiekkel koccintani. Nem vagyok nagy bulis, de néha jól esne egy kis becsiccsentés, kis pálinka, sör, ilyesmi. Szabad-e, vagy kár lenne?

2014. ápr. 16. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt szedned?
2014. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Volt rajtam 24 órás mérő és az átlag értékem 'magas' volt. 138/85 körüli azthiszem... De nem is hiszek 100%-osan az eredménynek, mert pánikbeteg vagyok és most is próbálok kigyógyulni belőle pszichológussal...


Múltkor megittam 3 sört este és aztán fél liter víz megivása után vettem be a gyógyszerem... Alig éreztem a pulzusomat, nagyon gyengének éreztem és rohadtul megijedtem :/


Elegem van, hogy mindenki bulizik, szórakozik... nem kellene sok, csak tényleg egy kis becsiccsentett állapot. Havi 1x talán. :(

2014. ápr. 16. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy szükséged volna a gyógyszerre, bár a pánikbetegségedet gyógyítani kell. Viszont biztos, hogy jót tesz neked az alkohol? Tudok olyanról, akinél éppen az alkohol hozza elő a bajt.
2014. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én sem akarok gyógyszert szedni, a pánikbetegségemet épphogy az orvosok hozták elő... Első alkalommal heves szívverés miatt ideges lettem és egyből vénás gyógyszereket kaptam... Pedig csak hirtelen ugrottam fel itthon és eltúloztam a dolgot. Onnantól kezdve megváltozott minden, minden az orvosokról szólt, szívultrahang, ekg, kardiológus :(


Eddig teljesen normális fiatal életem volt, tönkretesznek mindent... nem azért mert nem létfontosságú dolog. Na de vizsgák után ki ne akarna a barátaival/barátnőmmel koccintani és egy jót bulizni? Hihetetlenül rossz érzés ennyi idősen. :(

2014. ápr. 16. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is szed gyógyszert, mégis iszik, illetve dohányzik és aktívan sportol. Néha szarul van, de nem igazán mutatkozik nála a dolognak más baja.
2014. ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mit értesz azon, hogy néha szarul van? :/
2014. ápr. 17. 08:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy felmegy a vérnyomása és szédül.
2014. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!