Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha felírt a pszichiáter egy...

Ha felírt a pszichiáter egy gyógyszert és én nem váltom ki, arról ő fog tudni, ellenőrizheti? Hazudhatom azt, hogy kiváltottam?

Figyelt kérdés
Elmentem azért a pszichiáterhez,mert nem tudok koncentrálni és ezáltal a memóriám se valami fényes gondoltam felír rá valamit.Csakhogy ő feltett nekem rengeteg kérdést,és úgy gondolta depressziós vagyok,felírt hangulatjavítót. Erre viszont semmi szükségem ,mert nem vagyok depressziós!!Valószínűleg tudnék róla ,ha az lennék. Múltbéli dolgok miatt írta fel..vicc. Ahelyett,hogy segített volna .. de majd mennem kell vissza tesztre hozzá,mert még nem 100%-os abban,hogy mi a bajom,én pedig nem fogom magam tömni hangulatjavítóval mikor semmi szükségem rá...
2014. ápr. 5. 15:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!